O nas

Stylowa XL-ka

To młoda, szybko rozwijająca się firma. Kilka lat na rynku pozwoliło nam wypracować sobie silną pozycję i uznanie klientów. Nasze kolekcje skierowane są do wszystkich tych, którzy podążają za modowymi trendami, mając na uwadze jakość produktu oraz cenę. Dokładamy wszelkich starań by w naszych sklepach jak najlepiej sprostać wymaganiom klientów.

Sklep Online

Nasz zespół tworzą ludzie, dla których odzież i nowe trendy stały się pasją, a celem nadrzędnym jest zaspokajanie modowych potrzeb naszych klientek.

Wraz z rozwojem, zauważyliśmy coraz większe zainteresowanie oferowanymi przez nas produktami, przez klientki, które ze względu na dzielącą nas odległość, nie mogą przyjechać i zapoznać się z naszą ofertą.

Rozwój social media sprawił, że zaistnieliśmy w internecie na dobre. Live sprzedażowe wytworzyły specjalne relacje z naszymi klientkami. 

Sklep online, na którym będzie można w łatwy sposób kupić oferowane przez nas towary, jest kolejnym etapem rozwoju naszej firmy, po raz pierwszy będziemy mogli zaprezentować Państwu cały nasz asortyment na raz.

Zapraszamy!

Nasza kolekcja

Zapoznaj się z szeroką ofertą sukienek, bluzek, spodni oraz innej modnej odzieży w różnych rozmiarach plus size. Oferujemy również wiele dodatków do ubrań, przekonaj się sama!

Sukienki

Spodnie

Bluzki

Okrycia wierzchnie

Nasze sklepy

Oświęcim

 Rynek Główny 9